BSH a KVH hranoly

V naší nabídce naleznete i BSH a KVH hranoly. KVH hranoly jsou vysušené a hoblované hranoly, ze kterých jsou vyřezány vady (místa po vypadlých sucích, rozpraskané části hranolu a jiné).  Na části řeziva, které neobsahují nepřípustné vady, jsou z čela hranolu vyfrézovány zubové spoje (tzv. cinky), do kterých se nanese lepidlo a pomocí nichž, jsou jednotlivé kusy k sobě tlakem slepeny. KVH jsou tvarově stálé – nekroutí se a nepraskají.

BSH hranoly jsou vyráběny lepením lamel o tloušťce cca 4 cm do jednotlivých trámů. Dřevo je technicky sušené a hoblované. Vyrábí se v pohledové a průmyslové kvalitě. Je vysoce stabilní a není potřeba ho impregnovat.

Nyní nově v nabídce NÁROŽNÍ VAZNÍKY opracované na CNC strojích
- 80 mm široké nároží s gradováním (seříznutím) horní hrany dle úhlu střechy, umožňuje kvalitnější podkládku střešní krytiny.

leták BEK - Nároží s gradováním

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
  • logotyp KM BETA
  • logotyp bramac
Slevy až 60%!