Střešní krytina
Střešní krytina chrání objekt před vnějšími vlivy a zabezpečuje požadovaný stav vnitřního prostředí. Pro zastřešení plochých střecha se používají asfaltové pásy (oxidované a modifikované) a PVC fólie. 

Asfaltové pásy oxidované

Oxidované asfaltové pásy patří k tradičním materiálům pro ploché střechy. Dnes se většinou používají jako separační vrstvy nebo jako pomocné vrstvy v různých skladbách a konstrukcí staveb. Pro ploché střechy a izolaci spodních staveb existuje široká nabídka těchto pásů. V základním sortimentu nabízíme kvalitní německé pásy od společnosti Vedag. Správné technické a ekonomické řešení Vám nabídnou naši pracovníci.

 

Asfaltové pásy modifikované

Modifikované asfaltové pásy mají elastické vlastnosti a dlouhodobě odolávají nízkým a vysokým teplotám. V naší nabídce naleznete pásy pro vrchní a spodní hydroizolace, pásy pro mechanické kotvení, samolepící pásy, hydroizolace do požárně nebezpečných prostor, pásy pro vegetační střechy atd. V základním sortimentu nabízíme kvalitní německé pásy od společnosti Vedag. Správné technické a ekonomické řešení Vám nabídnou naši pracovníci.

 

Hydroizolační fólie (PVC, TPO)

Hydroizolační fólie jsou střešní pásy na bázi PVC a TPO s nosnými vložkami. Jsou dodávány v různých tloušťkách a šířkách. Využívají se pro ploché střechy rodinných domů a průmyslových staveb. Využití nacházejí i při hydroizolaci spodních staveb.  

 

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
  • logotyp KM BETA
  • logotyp bramac
Slevy až 60%!