Vpusti, světlíky, odvětrávače

Zabezpečení odvodu vody, prosvětlení vnitřních prostor, umožnění výlezu na střechu a odvětraní z vnitřních prostor je nutné zvážit při výstavbě nového střešního pláště nebo při rekonstrukci stávající střechy.
Pro odvod vody dodáváme vpusti (kolmé, vodorovné, kombinované, sanační, vyhřívané, garážové, balkónové, s nouzovým přepadem) včetně doplňků (zachytávací koš, nástavce pro zateplenou střechu, zachytávače štěrku, kontrolní na drenážní šachty, terasové nástavce, protiprachové záklopky).
Pro plynulé odvětrávání částí budov dodáváme ventilační turbíny LOMANCO, EDMONDS, AIRHAWK a RAUL.

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
  • logotyp KM BETA
  • logotyp bramac
Slevy až 60%!