Stodo 12

Stodo 12 je moderní drážková taška s hlubokým dvojitým drážkováním, které vytváří velmi odolnou ochranu proti povětrnostním vlivům a současně umožňuje posun o 40 mm. V líci je opatřena jedním středním plochým žlábkem a tak po položení vytváří jemnou a klidnou strukturu střešní plochy. Jedná se o tašku s přerušovanou vodní drážkou s jedním žlábkem posuvná v drážce a proto ji lze pokládat pouze na střih.
Barevné varianty: Stodo 12 režná, Stodo 12 engoba měděná, Stodo 12 engoba tmavě hnědá, Stodo 12 engoba černá, Stodo 12 glazura kaštanově hnědá, Stodo 12 glazura břidlicově černá, Stodo 12 glazura Amadeus Natur.

Stodo 12 spotřeba: od 12 ks na m2

Tondach-šikmá střecha-pálená krytina-střešní tašky-stodo 12 režná-realizaceTondach-šikmá střecha-pálená krytina-střešní tašky-stodo 12 glazura kaštanově hnědá-realizaceTondach-šikmá střecha-pálená krytina-střešní tašky-stodo 12 glazura břidlicově černá-realizace

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
  • logotyp KM BETA
  • logotyp bramac
Slevy až 60%!