Tepelná izolace
Hlavním úkolem tepelných izolací je vytvořit bariéru, která zabrání vniknutí či úniku tepla a to všemi částmi stavby (podlaha, stěna, strop, střecha).  Pro izolaci šikmých a plochých střech, podlah, stěn a stropů nabízíme polystyren, skelnou vatu, kamennou vatu a nadkrokevní izolaci. 

Kamenná vata

Kamenná vata je druh minerální izolace, která je vyrobená na bázi roztavené horniny čediče. Ve stavebnictví se požívá jako tepelná, zvuková a protipožární izolace. Ve srovnání se skelnou vatou je tužší. Je doporučována k izolaci plochých a šikmých střech, fasád, vnitřních konstrukcí, podlah a stropů. V našem sortimentu nabízíme kamennou vatu Rockwool a Knauf Insulation.

Polystyren

Pěnový polystyren (EPS) je lehká pevná látka, která vzniká polymerizací styrenu. Patří mezi nejrozšířenější tepelně zpracovatelné plasty. Je oblíbený pro své tepelně-izolační vlastnosti, vysokou pevnost v tlaku a tahu, minimální hmotnost a cenovou dostupnost. Používá se k zateplení šikmých a plochých střech, stropů, podlah a fasád. 

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
  • logotyp KM BETA
  • logotyp bramac
Slevy až 60%!