Střechy na klíč

Plánujete rekonstrukci střechy nebo potřebujete zastřešit nový dům?
Poptáváte tesařské, pokrývačské a klempířské práce?
Bojíte se o kvalitu provedené práce a poskytnuté záruky?

Společnost BEK Vám nabízí komplexní řešení a to je střecha na klíč. Dodávka materiálu a montáže je Vám nabídnuto jako jeden balíček a to vše pod hlavičkou společnost BEK. Na trhu střešních systémů jsme od roku 1996 a pravidelně zveřejňujeme výsledky hospodaření dle zákonné úpravy, které i v době krize byly v černých číslech. Tím chceme zákazníkům říci, že děláme svou práci poctivě (kvalitně) a že děláme vše pro to, abychom zůstali na trhu se střešními krytinami po celou dobu poskytnutých záruk na dílo.

Postup realizace střechy na klíč:
 1. Zašlete nám poptávku
  Klikněte na níže uvedenou ikonu poptávka a vyplňte požadované údaje nebo použijte náš kontaktor (záložka na pravé straně stránky) a mi Vám neprodleně zavoláme zpět.
 2. Příprava nabídky
  Na základě Vámi zaslaných informací připravíme cenovou nabídku. V případě, že bude součástí poptávky vyřezávaný krov na CNC stroji, předložíme spolu s nabídkou vizualizaci v 3D.
 3. Prezentace nabídky
  Námi připravená nabídka Vám bude osobně prezentována. Při této příležitosti bude předložen návrh Smlouvy o dílo.
 4. Podpis Smlouvy o dílo
  Po odsouhlasení nabídky domluvíme termín realizace a podepíšeme Smlouvu o dílo.
 5. Realizace díla
  Realizace probíhá dle technologických postupů výrobců a s materiály schválenými v nabídce. Jakékoliv změny nebo úpravy jsou předem konzultovány s investorem. Pokud jsou schváleny, provede se zápis do stavebního deníku a dojde k jejich realizaci.
 6. Předání investorovi
  Dokončené dílo předáváme investorovi na základě předávacího protokolu. Investorovi zároveň doručíme prohlášení o shodě a záruční list.

 

 UKÁZKY REALIZACÍ ŠIKMÝCH STŘECH

 UKÁZKY REALIZACÍ PLOCHÝCH STŘECH

 LETÁK REALIZACE s kontakty prodejen BEK a souhrnnými informacemi ke službě STŘECHA NA KLÍČ.

Poptávkový formulář

BEK realizace - STŘECHY NA KLÍČ

Společnost BEK realizace, s.r.o. vznikla roku 2014 jako nastupující společnost firmy BEK, s.r.o. Montáže střech se od této doby tedy provádějí pod f. BEK realizace. Firma převzala jak zkušené a schopné montážníky, tak tradici realizací (od r. 1996). Je potřeba dát vzniknout nové historii a přitom zachovat kvalitu a tradici střechařské firmy s využitím znalostí materiálů na střechy.
Firma BEK realizace, s.r.o. se zabývá jak pokrývačskými tak i klempířskými pracemi. Zajišťuje rekonstrukce i stavby nových střech všech typů (ploché i šikmé) s použitím jakýchkoli krytin (pálená, betonová, plechová, bitumenová, plastová, vláknocementová) včetně zateplení, montáže střešních oken a okapových systémů.
Pro zákazníky je zajištěna jak výhodná cena materiálu, tak rychlé dodání, ale i odborná montáž a dostupný servis, který je pro nás samozřejmostí

Partneři

Tondach, Mediterran, Roto, Bramac, Vedag, KM Beta,
Owens, Balex Metal, Ruukki, Knauf Insulation, Cembrit,
HPI, Prefa, Dakea, Rockwool, Onduline, Komíny CZ,
Schiedel, Betonpres, ODKAZY

Certifikáty


Certifikace Soliditet
   logo živé firmy   logotyp cechu klempířů, pokrývačů a tesařů
 • logotyp KM BETA
 • logotyp bramac
Slevy až 60%!